עדכונים להורים - 19.11.20

 

הורים יקרים, 

לפני כחודש חזרו ילדיכם לגני הילדים ולצהרונים שלנו. ברצוננו לעדכנכם במספר עניינים חשובים.

1. חוגים - חזרנו לשנת הלימודים תשפ"א בהוראה שעד הודעה חדשה- לא ניתן לשבץ חוגים בצהרונים. המטרה היא לחשוף את הילדים לכמה שפחות אנשי צוות. שכר הלימוד נשאר זהה, ואת תקציב החוגים, על פי הוראת הפיקוח, אנחנו ממירים ברכישת חומרי העשרה לגנים לרווחת הילדים ולעזרת הצוות.

עם חזרת הילדים מהסגר למסגרות, כל צהרון שלנו קיבל מארז משחקים ענקי. משחקים באיכות הגבוהה ביותר. משחקי קופסא ומשחקי חצר. זאת כמובן כתוספת לתקציב ההעשרה החודשי. 

2. נירוסטה - החל מה - 15.11.2020 התחיל שינוע המזון בנירוסטה בכל הצהרונים שלנו. המעבר עבר בהצלחה גדולה. אנחנו בקשר רציף עם הצוותים לכל שאלה או בעיה שמתעוררת.

3. החזר ימי בידוד - על פי ההסבר ששלחנו בהודעה הקודמת, ערך יום צהרון (לרשומים לשנה מלאה) הוא 47 ש"ח. גן שיצא לבידוד יקבל החזר על ימי פעילות שבוטלו בעקבות הבידוד. ההורים יזוכו על ימים אלו בתשלום החודש העוקב בצהרון. 

4. תפריט חדש - ב8.11 נכנס תפריט חדש לצהרונים. תפריט זה נבנה על ידי תזונאית " יובל חינוך" , ואחיד לכלל הגנים בעיר. לצפייה בתפריט ובמפרטי המנות לחצו כאן

5. קייטנת חנוכה - אנחנו נערכים לקייטנת חנוכה בגנים. השנה החלטנו לכתוב קייטנה משמחת בנושא ה"תות". נצלול עם הילדים אל תוך סופגניה מלאה בריבת תות. ונלך אחורה בתהליך ייצור הריבה. מהסופגניה ועד לזריעה אצל החקלאי. יש לנו גננות שמאוד אוהבות לכתוב לעצמן את נושאי הקייטנה. גם אם בגנכם הקייטנה תהיה בנושא אחר, הגננת תשזור את נושא התות בתוכה. הולך להיות משמח, מתוק ומעניין מאוד! 

לקראת הקייטנה אנחנו נערכים להזמנת ערכות יצירה עשירות, אביזרים למשחק תנועתי בגן ובחצר ועוד הפתעות. לפני הקייטנה נשלח עוד מייל עדכון עם קצת יותר פרטים. 

6. סופ"ש נעים לכולכם (:

צוות בצהרי היום.

כל הזכויות שמורות ל"בצהרי היום" בע"מ