הצוות של מועדונית אמנויות

נמרה בן אליעזר - מנהלת החברה​

בוגרת האוניברסיטה העברית בכלכלה, בוגרת קורס לניהול מוסדות תרבות של ארגון הרשויות המוניציפאליות, בעלת תעודה של מגשרת  ובוגרת קורס דירקטורים. ניסיון עשיר במגוון תפקידי תכנון וניהול כמו גם עבודה קיהלתית בהדרכת הורים ביחידה למניעת סמים בעיריית תל אביב. מזה כחמש עשרה שנים מנהלת חברה להפעלת מועדוניות  בגני ילדים ובבתי ספר. ילידת 1951, נשואה, ארבעה ילדים, תשעה נכדים. עיסוקים נוספים: ציור, יוגה וקרמיקה.​

מאמינה בקשר בלתי אמצעי בין אנשי החינוך והילד המתבסס על הסקרנות הטבעית שלו. תפקידנו כמבוגרים להרחיב את ההבנת הילד לעולם סביבו, בדרך של דיאלוג, גירוי מחשבתי, הנכחת עולם הדמיון של הילד ושימוש באמצעים של יצירה, תנועה, מוסיקה, הומור וכו'. הבסיס הראשוני לחינוך בעיני הוא הקשבה נדיבה לילד כמו גם למובגר, הקשבה מסוג זה מחזקת את הביטחון של הילד ויוצרת בו שמחת חיים אמיתית.

מתמקדת ביצירת תרבות אירגונית משפחתית חמה בחברה שתהה דוגמא לאנשי הצוות, אותה הם מיישמים בשטח. מאמינה שההורי הילדים הם השותפים הטבעיים שלנו בעשייה כשלכולנו כוונה משותפת להעניק לילדים את הכי טוב שאפשר.

 

ורד גלנטי - מנהלת המועדונית

בוגרת לימודי BA לפסיכולוגיה וחינוך. עוסקת בחינוך לגיל הרך מזה כעשור. נשואה ואמא לילד בן 5. מעודדת ומדגישה את חשיבותן של דרך ארץ, אכפתיות בין-אישית והבעת כבוד הדדי. דוגלת ביושרה וישירות למול הילדים, ההוריהם ולמול המערכת הבית ספרית. רואה חשיבות רבה בהטמעת מערכת עמדות, אמונות ודפוסי התנהגות אשר יאפיינו את הילדים בהמשך דרכם כתלמידים, כלומדים וכבוגרים. בית הספר בהבנתי הנו סביבה חינוכית המקנה לילד כלים אישיים לשם הבניית שיתוף פעולה, עבודת צוות, טיפוח יחסי חברות ועוד. מאמינה בפיתוח חירות אישית וחופש בחירה במקביל להבניית משמעת וביסוס גבולות וכללים ברורים. פיתוח עולמם הפנימי של הילדים ועידוד התפתחות הרגש והחוויה הפנימית, הם המהווים לימוד יצירתי וחוויתי, זאת במקביל להטמעת ערכים בסיסיים.

כל הזכויות שמורות ל"בצהרי היום" בע"מ