הרמת כוסית 

8.4.2016

מפעם לפעם אנחנו נפגשות לחגוג יחד.
הפעם הייתה לנו סיבה מיוחדת - המחלקה לגני ילדים של עיריית תל אביב הודיעה לנו על תוצאות סקר שביעות רצון שנעשה ב 2015 בקרב הורי הגנים באיזור לרבות גננות הבוקר. ממצאי הסקר הראו שחברת 'בצהרי היום' קיבלה: -
  • ציון גבוה בקרב הורי הרובע
  • ציון גבוה בקרב גננות הבוקר
  • שביעות רצון גבוהה עד גבוהה מאוד משעות הפעילות בצהרון בקרב כלל ההורים 
 
את תוצאות הסקר בישר באירוע עידן גביש, ראש המחלקה לגני ילדים בעירייה, שהוסיף בע"פ שבאופן יחסי  'בצהרי היום' דורגה במקום גבוה בהרבה משאר המפעילים בעיר.
 

כמו כן, באירוע ציינו את העובדות המצטיינות שלנו

 

מיטל אברהם - סייעת בצהרון גן שירה (הרב אש"י 8) - "סובלנית ומתוקה בהתייחסות שלה לילדים ולהורים כאחד. תמיד מוכנה וזמינה לעזור, תמיד מוכנה לתרום, חרוצה ובעלת מוסר עבודה גבוה. מתנהגת תמיד בכבוד לכולם - מצרך נדיר בימנו... מקסימה ויפה!"

סיון קלין - גננת גן דבש (ירושלמי 15) - "גננת מקצועית שאוהבת את הילדים מכל ליבה! מתמודדת עם הילדים המאתגרים, מביאה אותם לתוצאות ומוציאה מכל הילדים את המיטב! יוצרת קשר מקצועי, אמיתי ושיתופי עם צוות הבוקר לאורך שנים."

הדס פרידמן - גננת גן קינמון (ליסין 22) - "בולטת ביכולות שלה להחזיק קבוצה גדולה תוך שהיא מכירה כל ילד וילדה ונותנת להם את המענה הרלוונטי. מביאה את עצמה עם היכולות המקצועיות היצירתיות שלה בעולמות תוכן והפעלת הילדים."

שרה חזן - סייעת גן דבש (ירושלמי 15) - "בעלת מוסר עבודה גבוהה, אחראית ומסורה. בעלת כישורים רבים הבאים לידי ביטוי בגן בתחום היצירה והאפייה. בכל קייטנה דואגת ליצור ולשמח את הילדים ומשרה אווירה חגיגית בגן. דואגת לכל הפרטים מהקטנים ועל הגדולים, תמיד נמצאת בשביל הילדים והצוות. בעיני את אשת חיל."

מיכל פינקלשטיין - גננת גן אדום (שפינוזה 10) - "מלאת אהבה לילדים, נוגעת בליבו של כל ילד וילדה. נותנת את כל כולה ומעשירה את הילדים בעולם ומלואו. מטפלת בכל נושא בדרך רגישה ודיסקרטית ומשרה אוירה נעימה ונינוחה בגן.  בעלת כישורים ויכולות מגוונים, יכולת קבלה, הקשבה והבנה."

 

את הברכות כתבה והקריאה אושרה מתוך הכירות הצוות ברמה היומית (ולפעמים השעתית).

 

1489_edited
1469_edited
1508_edited
1503_edited
1474_edited
1510_edited
1478_edited
1493_edited
1504_edited
1511_edited
1465

כל הזכויות שמורות ל"בצהרי היום" בע"מ