'בצהרי היום' הינה חברה פרטית אשר התחילה מעסק קטן של צהרון של גן אחד וגדלה פרחה והתפתחה. 
בשנת הלימודים 2020-21 תפעיל 'בצהרי היום' צהרונים ב-62 גנים בעיר תל אביב.​

נמרה בן אליעזר - בעלת החברה

בוגרת האוניברסיטה העברית בכלכלה, בוגרת קורס לניהול מוסדות תרבות של ארגון הרשויות המוניציפאליות, בעלת תעודה של מגשרת  ובוגרת קורס דירקטורים.

ניסיון עשיר במגוון תפקידי תכנון וניהול כמו גם עבודה קיהלתית בהדרכת הורים ביחידה למניעת סמים בעיריית תל אביב. מזה כחמש עשרה שנים מנהלת חברה להפעלת צהרונים בגני ילדים ובבתי ספר.
סה"כ מעסיקה החברה מעל 100 אנשי צוות בינהם רכזים, מורים, מדריכים, גננות וסייעות.
ילידת 1951, נשואה, ארבעה ילדים, 11 נכדים. עיסוקים נוספים: ציור, יוגה וקרמיקה.

מאמינה בקשר בלתי אמצעי בין אנשי החינוך והילד המתבסס על הסקרנות הטבעית שלו. תפקידנו כמבוגרים להרחיב את ההבנת הילד לעולם סביבו, בדרך של דיאלוג, גירוי מחשבתי, הנכחת עולם הדמיון של הילד ושימוש באמצעים של יצירה, תנועה, מוסיקה, הומור וכו'. הבסיס הראשוני לחינוך בעיני הוא הקשבה נדיבה לילד כמו גם למובגר, הקשבה מסוג זה מחזקת את הביטחון של הילד ויוצרת בו שמחת חיים אמיתית.

רואה את הקשר בין האהבה לילד והצורך בהעמדת גבולות כחלק מהתהליך החינוכי כאשר זה נתמך בהקניית ערכים חברתיים ומיומנויות הנדרשות לילד בתהליך ההתפתחות.

מתמקדת ביצירת תרבות אירגונית משפחתית חמה בחברה שתהה דוגמא לאנשי הצוות, אותה הם מיישמים בשטח. מאמינה שהורי הילדים הם השותפים הטבעיים שלנו בעשייה כשלכולנו כוונה משותפת להעניק לילדים את הכי טוב שאפשר.

אושרה קיסלסי – מנהלת החברה

אמא לדניאלה. עובדת בחברת בצהרי היום מאז הקמתה. אחראית על מערך העובדים בגנים. תומכת וחונכת צוותים, עוסקת  בפתרון בעיות שוטפות העוסקות באנשי צוות, בתקשורת עם הורים, בעבודה עם צוותי הבוקר, ובעניינים אישיים של העובדים. שותפה בגיוס עובדים חדשים ומקיימת סיורים בגנים על בסיס יומי.

בתפקידי כמנלת החברה אני אמונה בראש ובראשונה על שלומם של הילדים והילדות הנכנסים בשערי הגנים שלנו. לשם כך, אני שותפה בבחירת הצוות החינוכי (גננות, סייעות). אנשי הצוות העובדים בבצהרי היום עטופים ומוגנים ומודעים לכך כי אני נמצאת עבורם בכל דבר ועניין. לייעץ, להכווין, לפתור דילמות חינוכיות ורגשיות. בביקורי בגנים, אני זוכה לצפות בהתנהלות הצוות והילדים. אוספת נקודות לשימור ולשיפור ומנהלת על כך דיאלוג מתמיד עם נמרה. אתכם הורים יקרים, אני נמצאת בקשר שוטף במיילים ופגישות וזמינה לכל עניין. אני נהנית מעבודתי, מהילדים המתוקים ומהצוות.

נועה קורנברג - מנהלת משנה

בת 38, אמא של זוהר, מוזיקאית, יוצרת מלחינה ומעצבת פס-קול, בוגרת המחלקה לקולנוע בספיר עם ניסיון של שש שנים כגננת בצהרון של 'בצהרי היום'. בתפקידה במשרד, חונכת אנשי ונשות צוות חדשים,  אחראית על רישוי, תוכן וכתיבת קייטנות ונושאים חינוכיים, אחראית על נושאים הקשורים בתנאים סוציאליים של העובדים.

שחר שמילוביץ' - מנהלת משרד

בת 35, כותבת למגירה, לומדת שיטת ימימה, בוגרת לימודי עיצוב פנים.

  .בתפקידה במשרד, אחראית על חברת הקייטרינג ונאמני המזון מטעם הגנים, אחראית על רישום לקייטנות

אחראית על נושא השתלמויות והדרכות לצוותי הצהרונים. מנהלת את אתר האינטרנט ומעניקה מענה לנושאים השוטפים של החברה

אביטל וויברן - אחראית על גביית שכר לימוד 

נמצאת בקשר עם מרכז הסליקה הבנקאי. מסיירת בגנים ואחראית על סנכרון בין הנתונים של מערכת המידע שלנו לבין מה שקורה בפועל בגנים. בוגרת בצלאל במחלקה לצילום, סטודנטית לטיפול באמנות במכללת בית ברל, ניסיון של חמש שנים עבודה בצהרון של 'בצהרי היום'.

הסייעות שלנו

בעלות כישורי חיים, ניסיון עם ילדים והכשרה בתחומים מגוונים (רפואה משלימה, אומנות, צילום וכו')

הגננות שלנו

רובן מוסמכות בוגרות סמינר, חלקן בעלות תעודת הוראה עם עיסוקים נוספים כמו בימוי תיאטרון, הוראה מתקנת, משחק, מוזיקה וכתיבה. לכולם ניסיון רלוונטי עם ילדים.

מדריכי חוגים

בעלי כישורים פורמאליים ראויים, ניסיון וקשר טוב עם ילדים. אנחנו עובדים עם מדריכים במגוון התמחויות ומתאימים את החוגים לגילאי הילדים ולתחומים בהם הגננת מרגישה צורך בחיזוק.

הצוות שלנו

​בחירת גננות, סייעות ומדריכי חוגים מוכשרים ואיכותיים  הם נושא מרכזי בעבודתנו.

חלק גדול מזמננו מוקדש לבחירת צוות, התאמתו לתפקיד והכשרתו.
 

רוב רובם של אנשי הצוות העובדים אתנו מתמידים ועובדים מספר שנים ברציפות. חלק גדול מהגננות שעבדו אתנו בעבר השתלב במערך הגננות של משרד החינוך.
 

בכל שבוע אנחנו מבקרות בכל הגנים, מקיימות ישיבות צוות לפתרון בעיות שעולות בעבודה ורואות  את ההורים במידת הצורך.
 

מספר פעמים בשנה אנחנו עורכים ימי הכשרה וגיבוש לצוות. באירועים אלה מוזמנים אנשי חינוך ללמד תחומי ידע משמעותיים לעבודה.

בנוסף לזאת, מספר גדול של אנשי הצוות שלנו משתתף בקורסים מגוונים הניתנים על ידי עיריית תל אביב.
 

כל הזכויות שמורות ל"בצהרי היום" בע"מ