אנחנו הנשים מעבר לטלפון

אושרה משה | מנהלת החברה

אני עובדת בחברת בצהרי היום מאז הקמתה.

בתפקידי כמנהלת החברה אני אמונה בראש ובראשונה על שלומם של הילדים והילדות הנכנסים בשערי הגנים שלנו. לשם כך, אני עוסקת ישירות בבחירת הצוות החינוכי (גננות, סייעות). אנשי הצוות העובדים בבצהרי היום עטופים ומוגנים ומודעים לכך כי אני נמצאת עבורם בכל דבר ועניין. לייעץ, להכווין, לפתור דילמות חינוכיות ורגשיות. בביקורי בגנים, אני זוכה לצפות בהתנהלות הצוות והילדים. אוספת נקודות לשימור ולשיפור ומנהלת על כך דיאלוג מתמיד עם צוות הניהול ועם הרכזות בשטח. איתכם הורים יקרים, אני נמצאת בקשר שוטף במיילים ופגישות וזמינה לכל פניה. אני נהנית מעבודתי, מהילדים המתוקים ומהצוות.

נמרה בן אליעזר | בעלת החברה

בוגרת האוניברסיטה העברית בכלכלה, בוגרת קורס לניהול מוסדות תרבות של ארגון הרשויות המוניציפאליות, בעלת תעודה של מגשרת  ובוגרת קורס דירקטורים.

ניסיון עשיר במגוון תפקידי תכנון וניהול כמו גם עבודה קהילתית בהדרכת הורים ביחידה למניעת סמים בעיריית תל אביב. ניהלה בפועל את חברת בצהרי היום במשך קרוב ל20 שנה.

מאמינה בקשר בלתי אמצעי בין אנשי החינוך והילד המתבסס על הסקרנות הטבעית שלו. תפקידנו כמבוגרים להרחיב את ההבנת הילד לעולם סביבו, בדרך של דיאלוג, גירוי מחשבתי, הנכחת עולם הדמיון של הילד ושימוש באמצעים של יצירה, תנועה, מוסיקה, הומור וכו'. הבסיס הראשוני לחינוך בעיני הוא הקשבה נדיבה לילד כמו גם למבוגר, הקשבה מסוג זה מחזקת את הביטחון של הילד ויוצרת בו שמחת חיים אמיתית.

אני רואה חשיבות עליונה ביצירת תרבות אירגונית משפחתית חמה בחברה שתהה דוגמא לאנשי הצוות, אותה הם מיישמים בשטח. מאמינה שהורי הילדים הם השותפים הטבעיים שלנו בעשייה כשלכולנו כוונה משותפת להעניק לילדים את הכי טוב שאפשר.

אביטל וויברן | גביה

נמצאת בקשר עם מרכז הסליקה הבנקאי. מסיירת בגנים ואחראית על סנכרון בין הנתונים של מערכת המידע שלנו לבין מה שקורה בפועל בגנים. בוגרת בצלאל במחלקה לצילום, סטודנטית לטיפול באמנות במכללת בית ברל, ניסיון של חמש שנים עבודה בצהרון של 'בצהרי היום'.

שחר שמילוביץ' | מנהלת משרד

בת 35, כותבת למגירה, לומדת שיטת ימימה, בוגרת לימודי עיצוב פנים. בין תפקידה במשרד, שחר אחראית על חברת הקייטרינג ונאמני המזון מטעם הגנים, רישום לקייטנות, כמו כן השתלמויות והדרכות לצוותי הצהרונים. שחר מנהלת את אתר האינטרנט ומעניקה מענה לנושאים השוטפים של החברה

נועה קורנברג | סגנית מנהלת

עובדת בחברת בצהרי היום מזה 11 שנה. עבדה 6 שנים כגננת צהרון בחברה. בתפקידה במשרד, חונכת אנשי ונשות צוות חדשים,  אחראית על רישוי, תוכן וכתיבת נושאים חינוכיים. ביד אחת עם אושרה ועם צוות המשרד, מנהלת את התפעול השוטף של הצהרונים.